27/01/2021

نمیک

گروه پژوهشی توسعه فناوری نمیک

آموزش نقاشی مهارت های دستی

چه چیزی میخواهید خلق کنید؟همه ما براي بچه ها نقاشی کرده ایم. پس نقاشی برای انها آسان بود، مهم نيست که آيا شما استفاده از مداد رنگي، يک چوب، يا انگشت خود را در يک پنجره بخار. اما حتي ممکن است

آموزش نقاشی مهارت های دستی

آموزش نقاشی مهارت های دستی

چگونه ياد بگيريم که نقاشي کنيم: مرحله اول، مهارت های دست

چه چیزی میخواهید خلق کنید؟

همه ما براي بچه ها نقاشی کرده ایم. پس نقاشی برای انها آسان بود، مهم نيست که آيا شما استفاده از مداد رنگي، يک چوب، يا انگشت خود را در يک پنجره بخار. اما حتي ممکن است متوجه شده باشيد که بعضي از کودکان بهتر از شما هستند. نه اينکه شما مي دانستيد که ان چیزی که میخواستید بکشید چيست .هر زماني که شما شنيده ايد که شخص ديگري مورد ستايش قرار گرفته و کار خود را ناديده گرفته، احساس بدي و بدتري مي کنيد. در نهايت، شما در نقاشي قرار داريد چرا اگر کسي مراقبت نکرد، چرا به نقاشی ادامه مي دهيد؟

آموزش نقاشی مهارت های دستی

چه چيزي ايجاد مي کنيد؟

در حال حاضر، به هر دليلي، شما مي خواهيد به عقب برگرديد، اما به نظر مي رسد بسيار ترسناک است. کساني که هرگز از دستشان برنمي آيند، اکنون به عنوان حرفه اي کار مي کنند و هنر آنها تقريبا نقاش جادويي هستند. چگونه مي توان اين شکاف را شکست؟ آيا تا به حال ببرای نقاش حرفه ای شدن تلاش کرده اید ؟

جواب اين است که هيچ کس نمي داند اما اينها آنها نيستند که شما بايد در حال پيشرفت باشيد. روياي شما در مورد چيدمان آنچه که مي خواهيد، در هر شيوه اي که مي خواهيد، بدون مداوم از اشتباهات خود انتقاد مي کنيد. اين “آينده شما” بايد ايده آل باشد، زيرا تبديل شدن به اوضاع خوب همان چيزي است که به شما بستگي دارد، بلکه مهارت شما / تعيين میکند که شما چه هستید.

هنگامي که خود آينده خود را به عنوان مرجع خود تعيين مي کنيد، به طور مدام پيشرفت خواهيد کرد. بهتر از ديروز هدف شماست. آيا امکان صداي بيشتري از تبديل شدن آن به عنوان شخص ديگري در هيچ زمان وجود ندارد؟ اگر با من موافق هستيد، به اين تلاش بزرگ پيوستن به من. من به شما نشان نخواهم داد که چطور قرعه کشي کنم – شما حتي نمي خواهيد اين کار را بکنيد! در عوض، من به شما نشان خواهم داد که چطور ياد بگيرد که قرعه کشي کنيد. من شما را از طريق چهار مرحله بزرگ که شما با سرعت خود را رسيدن به من هدايت.

اين مرحله است. اگر شما تعجب کرده ايد که چگونه پس از يک مدت طولاني شروع کنيد، در اينجا پاسخ خواهيد يافت. من مجموعه اي از تمرينات را براي مبتديان مطلوب ارائه مي دهم- بعضي از آنها ممکن است واضح باشد، اما فقط به اين معني است که شما کمي پيشرفته تر از آنچه فکر مي کرديد، خواهيد داشت. آماده؟

ذهن شما را تنظيم کنيد
وقتي تصميم به يادگيري چيزي داريد، نگرش درست خيلي مهمتر از همه کتابهاي درسي در جهان است. من قبلا به شما يک بخش مشاوره داده ام – مقايسه مهارت هاي خود را به خود آينده خود، و نه به ديگران. بيشتر وجود دارد، پس قبل از شروع تمرين، اين قسمت را با دقت بخوانيد.

کمال وجود ندارد
هنگامي که هدف خود را تنظيم مي کنيد، ممکن است کاملا موجه باشد. “اين امروز من است، و اين زماني است که من به هدف مي رسم”، اين چيزي است که شما تصور مي کنيد. يک راه مشخص براي رفتن بين اين دو نقطه وجود دارد، و به نظر مي رسد چيزي است که مي توانيد انجام دهيد. با اين حال، شما يک نقطه مهم را از دست مي دهيد – نيازهاي شما با شما تغيير مي کند.

امروز ممکن است خيلي شگفت انگيز باشد که قادر به کشيدن شکل چهره باشيم، اما فقط به اين دليل که هنوز نميتوانيد آن را انجام دهيد. هنگامي که شما به هدف خود رسيدن، قدرت خود را از دست مي دهيد و به دنبال چيز ديگري هستيد، چيزي قوي تر. شما نمي توانيد چيزي را که قبلا داشتيد بخواهيد. به همين دليل است که شما ممکن است نجوا کنيد که شما نميتوانيد چهره اي به شکل چهره بکشيد، انگار که يک مهارت ارزشمند است، و کسي که بتواند چهره اي را که مي تواند يک انسان واقعي را قرعه کشي کند، کشيد.

هيچ نقطه اي وجود ندارد که شما به اندازه کافي خوب باشيد. اين چگونگي ساخت ماست، بنابراين فقط آن را بپذيريد. شما هرگز از مهارت هاي خود فکر نمي کنيد: “من يک هنرمند عالي هستم و من نيازي به يادگيري چيز ديگري ندارم، من فقط براي سرگرم کردن در اين مرحله انجام مي دهم.” اين اتفاق نخواهد افتاد! هميشه چيزي که نمي توانيد انجام دهيد چيزي است که شما را کامل مي کند … و هنگامي که شما آن را دريافت مي کنيد، اين چيز جديد چشمان شما را به يک دنياي جديد از چيزهايي که هنوز براي يادگيري باز مي شود، باز مي کند.

آموزش نقاشی مهارت های دستی

هنگامي که شما فکر مي کنيد %99? از چيزي را مي دانيد، آخرين %1? نشان مي دهد که شما چگونه اشتباه مي کنيد
اگر راهي براي کامل شدن وجود داشته باشد، تلاش براي متوقف کردن آن است. شما بايد درک کنيد که مهم نيست چقدر خوب است که در حال طراحي هستيد، آن فرد شما را بهتر و با ارزش تر از شما نمي کند. همچنين از طرف ديگر درست است – مهم نيست که چطور نقاشي کنيد، اما کمتر ارزشش را ندارد. اين به ما يک نقطه ديگر مي دهد:

آن را براي خودتان انجام دهيد
اگر مي خواهيد زيبايي را فقط به احساس شيريني ستايش قدري بسپاريد، براي رنج زيادي آماده شويد. آيا اين احساس را به خاطر مي آوريد وقتي که شما تا زماني که کار خود را به آن افتخار کرديد، افتخار مي کنيد؟ چرا رضايت شما بسيار آسان مي شود، زيرا يک غريبه تصادفي اظهار نظر مي کند؟

آموزش نقاشی مهارت های دستی

هنگامي که براي رضايت شما از نظر ديگران تکيه مي کنيد، هرگز برآورده نخواهيد شد. بيشتر، شما را به نفوذ به مردم که واقعا به آن اهميتي نمي دهند! حتي اگر آن را به شما يک هنرمند خوب تبديل کند، در نهايت، شما به طور مداوم در مورد اينکه به اندازه کافي خوب نيست تأکيد نکنيد. و آيا شما يک هنرمند بزرگ و با استرس هستيد يا فقط يک بد، اما تحقق يابد؟

من در مورد موضوع نقد در اين مقاله توضيح داده ام، بنابراين اگر احساس مي کنيد چيزي است که با آن مشکل داريد، حتما آن را بخوانيد. به ياد داشته باشيد: شما نمي خواهيد يک هنرمند عالي باشد. شما فقط مي خواهيد با کارهايتان راضي باشيد و فکر مي کنيد که بايد حرفه اي براي آن باشيد. تو نيستي خودتان را با آنها مقايسه کنيد، و در عوض ببينيد اگر مي توانيد بهتر از ديروز باشيد – اين همه چيزي است که بايد رضايت داشته باشيد.

اين شما هستيد که اهداف خود را تعيين ميکنيد، به طوري که آنها را دردناکا سخت نکنيد تا به هدف برسيد. شما بايد خودتان را به اندازه کافي تنظيم کنيد. آن را سرگرم کننده نگهداريد، آن را آسان کنيد و براي خودتان سخت نباشيد زيرا کسي که سالها تمرين کرده است، خيلي خوب نيست. شما اين کار را فقط براي خودتان انجام مي دهيد. ياد بگيريد که در مورد پيشرفت هاي کوچک خود، بدون توجه به آنچه که ديگران در مورد آن فکر مي کنند، خوشحال شوند. بعد از همه آنها چه مي دانند؟

آموزش نقاشی مهارت های دستی

اين احساس که نقطه پاياني وجود دارد فقط يک توهم است
مهم است که بدانيم که سفر هرگز به پايان نمي رسد. تا زماني که تحت تاثير اين هدف قرار بگيريد که بايد با هنر خود خوشحال شويد، هرگز نخواهيد بود! ياد بگيريد که هر نشانه اي از پيشرفت را درک کنيد و فقط از سفر لذت ببريد. يادگيري تنها کاري است که هميشه انجام مي دهيد و اين تنها هدف است که هر جا حرکت نمي کند.

تیم آموزشی نمیک

اگر واقعا اهداف قطعي بيشتري داريد، به راحتي آنها را ايجاد کنيد. با اين حال، به هيچ يک از آنها براي تمام شادي و اعتماد خود اعتماد نکنيد. اين بي معناست. و حتي هنگامي که اين اهداف کوچک را دنبال مي کنيد، به خاطر داشته باشيد که همه چيز در مورد اين روند است و زماني که به آنها دسترسي پيدا مي کنيد اهميتي نمي دهيد.

مهارت هاي دستي
به نظر مي رسد طراحي ساده تر به نظر مي رسد، احتمالا کمتر پيشرفته است. خنده دار به عنوان آن ممکن است صدا، يک قاعده براي آن وجود دارد، و آن را اثر Dunning-Kruger ناميده مي شود. به طور خلاصه، کمتر چيزي درباره چيزي مي دانيد، بيشتر فکر مي کنيد مي دانيد. اين بدان علت است که دانش در مورد چيزهايي که شما نمي دانيد دانش هم هست!

شما ممکن است بگوئيد “من مي دانم که نقاشي ساده نيست – اگر آن را داشته باشد، مي توانم آن را انجام دهم!” با اين حال، شما تقريبا گريه مي کنيد زماني که نقاشي شما به همان اندازه که شما مي خواهيد آن را خلق کنيد. اگر واقعا مي دانستيد چقدر سخت است که چيزي درست کنيد، شما نمي توانيد خيلي نااميد باشيد – براي شما روشن است که بايد سخت باشد!

هنگامي که شما به يک هنرمند ماهر نقاشي کنيد که شاهکار خود را طراحي مي کند و نمي توانيد فهميد که چگونه انجام مي شود، ممکن است وسوسه شود که تمام آن را بر استعداد سرزنش کنيد. اين يک نشانه روشن است که شما مبتدي هستيد. وقتي که از اين پيشرفته تر هستيد، حتي کمي بيشتر – اگر فقط سعي کرديد ياد بگيريد چطوري ياد بگيريد، نميتوانيد آن را در مورد يک مهارت ببينيد.

آموزش نقاشی مهارت های دستی

هنگامي که شما يک مبتدي کامل هستيد، فکر ميکنيد همه چيز را به تصوير مي کشد تا آن را بکشيد
من مهم ترين مهارت هاي نقاشي را به چهار مرحله تقسيم کردم:

مرحله 1: قرعه کشي آنچه شما مي خواهيد
اين همه مربوط به پايه اي ترين تعريف نقاشي است: ايجاد علامت در چيزي. اين در مورد آموزش دست خود را به کار تقريبا به طور خودکار با ابزار شما مي خواهيد استفاده کنيد. مبتدي ها اغلب آن را به عنوان يک و تنها مهارت نقاشي، اما در واقع آن را فقط يک پايگاه است. كليد واژه: ورزش فيزيكي

آموزش نقاشی مهارت های دستی

مرحله 2: قرعه کشي آنچه شما مي خواهيد
اين در مورد استفاده از ابزار عمدا، اجتناب از حدس زدن است. اگر بعد از رسم چيزي زيبا باشيد مي ترسيد که ديگر نمي توانيد آن را دوباره بکشيد، اين احتمالا صحنه اي است که بايد کار کنيد. اين نيز براي شماست اگر شما نميتوانيد مقالات را به درستي کپي کنيد مگر آنکه آنها را رديابي کنيد. کليد واژه: دقت

آموزش نقاشی مهارت های دستی

مرحله 3: قرعه کشي آنچه شما مي خواهيد
اين کمتر در مورد نقاشي است که شما آن را مي دانيد و بيشتر در مورد حافظه. ايده اصلي در اين مقاله گنجانده شده است، اما تمرين هاي ديگري نيز وجود دارد که ساده تر مي شود. در حاليکه مرحله قبلي در مورد طراحي چيزها از سر شما بود، اين موضوع مربوط به قرار دادن اين چيزها در آنجا است. کليد واژه: پايگاه داده بصري.

آموزش نقاشی مهارت های دستی

مرحله 4: قرعه کشي آنچه شما مي خواهيد
اين سخت ترين و مبهم ترين بخش است. چطور مي توانيد چيزي را همانطور که مي خواهيد به دست بياوريد، مهم نيست که ديگران انتظار داشته باشند؟ چگونه مي توان چيزي را واقع بينانه، اما هنوز قابل قبول است؟ توجه داشته باشيد که بعد از تسلط بر واقع گرايي مي آيد! کليد واژه: سبک.

آموزش نقاشی مهارت های دستی

چگونه به يادگيري
البته امروز ما در مرحله 1 کار مي کنيم، از اين رو چنين مقدمه اي طولاني هستيم. شما بايد آگاه باشيد که اين يک آموزش به معناي دقيق نيست – اين تمرينات است که به شما کمک خواهد کرد تا به سطح بعدي برسيد، اما همه چيز به شما بستگي دارد که چگونه از آنها استفاده مي کنيد.

به منظور اين آموزش، قصد دارم فرض کنم شما از يک مداد ساده و يک ورق کاغذ استفاده مي کنيد. مبتدي ها اغلب تعجب مي کنند که آيا آنها بايد با يک مداد يا شايد با يک قرص گرافيکي شروع کنند، اما از سوي ديگر، پيچيده تر از ضرورت است. شانس خوبي است که با يک مداد آشنا شويد – بدون نياز به اضافه کردن يک ابزار ديگر نياز به يادگيري از ابتدا وجود دارد.

با اين حال، اگر شما در نقاشي هاي سنتي تجربه کرده ايد و مي خواهيد با طراحي ديجيتال ماجراجويي خود را شروع کنيد، اين تمرين ها به شما کمک مي کند تا به حرکات قلم مخصوص استفاده کنيد. اگر مي خواهيد با دست ديگر خود (به عنوان مثال به دليل آسيب و يا فقط براي سرگرمي) قرعه کشي کنيد، آنها نيز مفيد خواهند بود!

تیم آموزشی نمیک

در حال حاضر، هيچ يک و فقط گرفتن مداد مناسب است. شروع کنيد با يکي از شما براي نوشتن و سپس، اگر آن را به اندازه کافي دقيق / راحت نيست، تغيير موضع. تمام تمرينها يک زمين بازي براي شما هستند – خودتان را فشار ندهيد، توانايي هاي خود را تست کنيد و آنها را با هيچ کدام از تصورات مقايسه نکنيد.

ياد آوردن:

ورزش در جلسات کوتاه (5 تا 15 دقيقه)، اما به طور مرتب – حداقل يک بار در روز.
دست شما نبايد صدمه ببيند، ممکن است خسته شود، اما اگر بيشتر از اين باشد، يک نسخه راحت تر از جنبش پيدا کنيد.
دست خود را آرام نگه داريد – مداد را با تمام قدرت خود فشار ندهيد. شغل شما اين است که علامت گذاري کنيد، چيزي بيشتر نيست.
از کاغذ يا اسکچ بوک خاصي استفاده نکنيد. به راحتي مي توانيد صفحات جانبي چاپ شده خود را که مي خواهيد پرتاب کنيد يا کمترين کاغذ کپي کنيد بکشيد.
روشن کردن موسيقي خوب يا حتي يک کتاب صوتي – بدون نياز به تمرکز کامل بر آنچه که انجام مي دهيد، وجود ندارد. هدف اين است که اين حرکات را براي دست خود انجام دهيد.
هرگز فراموش نکنيد که چرا شما آن را انجام مي دهيد. آيا آن را به عنوان يک کار و خيال راحت نيست – شما مي توانيد در هر زمان توقف اگر شما آن را نمي خواهم!
صحبت کردن به اندازه کافي، بياييد کار را بکنيم!

1. کشيدن (خط خطی کردن)
بلافاصله شروع کنيد – به سادگي چيزي را جلب کنيد. اين که آيا شما آن را باور يا نه، شما در حال حاضر مي توانيد قرعه کشي، شما فقط مي خواهيد براي به دست آوردن کنترل بيشتر بر آن. اجازه بدهيد که کمي سرگرم کننده باشيم و فقط قرعه کشي کنيم، به شرط اينکه اين درس خسته کننده بود و شما هيچ کاري براي انجام دادن نداشتيد. چيزي را مشخص نکنيد و آنرا قضاوت نکنيد!

آموزش نقاشی مهارت های دستی

اين تمرين:

دست خود را گرم مي کند
دست شما را آرام مي کند
به شما يادآوري مي کند که نقاشي چيست؟
به شما امکان مي دهد ذهن خود را آزاد کنيد

آموزش نقاشی مهارت های دستی

اين تمرين گرم کردن است، بنابراين خودتان را فشار ندهيد!
تمام نمونه هايي که مثل بالا بود با دست چپ من کشيده شد (من راست دست). دست اول شما احتمالا مهارت بيشتري دارد، زيرا شما از آن (حداقل گاهي) براي نوشتن دست استفاده مي کنيد. با اين حال، دست آموزش غيرمستقيم يک هنرمند با تجربه به وضوح بخش کتابچه اي از روند طراحي را نشان مي دهد.

2. جهت هدايت
يک دسته از نقاط يا يک آسمان برجسته را بکشيد. سپس مار بازي کن سعي کنيد به آرامي حرکت کنيد و چرخش هاي تيز نزنيد. اگر مي خواهيد آن را بيشتر به چالش بکشيد، از نقاط بيشتر استفاده کنيد و ابتدا آنها را به صورت مورب متصل کنيد.

آموزش نقاشی مهارت های دستی

اين تمرين:

به شما مي آموزد که چگونه جهت هموار را تغيير دهيد
به شما امکان مي دهد تا کنترل مسير را به دست بياوريد – اين اولين قدم براي رسيدن به دقت است
دست خود را براي موقعيت هاي مختلف آموزش مي دهد
اجازه مي دهد تا بررسي کنيد که آيا گرفتن در هر موقعيت راحت است

آموزش نقاشی مهارت های دستی

اين يک تمرين خنده دار است که شما مي توانيد مانند يک بازي رفتار کنيد
3. رسم هر خط
خطوط راست ميتوانند براي دست نيافتاده بسيار دشوار باشد، بنابراين براي آنها تمرين بسيار مهم است. براي کامل شدن کامل نباشيد – خطوط را به سرعت، به آرامي، با استفاده از جهات مختلف قرعه کشي کنيد. بعضي از آنها شما راحت تر از ديگران پيدا خواهيد کرد و اين درست است. اين دليل است که من مخلوقات خود را به سمت چپ جلب ميکنم!

آموزش نقاشی مهارت های دستی

اين تمرين:

اقدامات پايدار را انجام مي دهد
تمرين قبلي را گسترش مي دهد
به شما اجازه مي دهد تا “جريان” دست خود را پيدا کنيد – مسير راحت تر براي خطوط شما

آموزش نقاشی مهارت های دستی

نگران نباشيد، اگر آنها ناگهاني مي شوند، وقتي شروع مي کنيد کاملا طبيعي است
وقتي اين مسير کامل را پيدا کرديد، در آينده آن را استفاده کنيد. در صورت لزوم ورق را برگردانيد، اما به آن مورد علاقه برويد – اين اولين گام شما براي رسم راحت خواهد بود.

4. قرعه کشي بيضي
من عمدا “حلقه ها” را نمي گويم، زيرا حلقه ها همانند خطوط مستقيم ترسناک هستند. براي بيضي ها برويد و حتي آنهايي که کامل نيستند. آنها را بزرگ و کوچک، سريع و آهسته بکشيد و نگران کمال آنها نباشيد. هدف در اينجا اين است که چرخش و پايان دادن به جايي که شما شروع کرديد.

آموزش نقاشی مهارت های دستی

اين تمرين:

تمرين چرخش دست در محدوده کوچک و بزرگ است
به شما مي آموزد که چگونه در طول چرخش، کنترل را کنترل کنيد
گام بعدي در دست گرفتن کنترل در جهت است

آموزش نقاشی مهارت های دستی

براي مدتي در مورد محافل کامل فراموش کنيد – آنها به ندرت در نقاشي مورد نياز هستند

5. تمرين هچينگ
هچينگ يک تکنيک است که براي سايه زني استفاده مي شود اما همچنين بر اساس يک حرکت بسيار مهم دست است. يک سري خطوط سريع و کوتاه را در همان جهت رسم کنيد و سپس آنها را با يک سري ديگر متصل کنيد. شما همچنين مي توانيد از تکنيک “hairball” يا ساير نسخه هاي hatching استفاده کنيد. اگر سخت است، کمي آرامتر شروع کنيد، اما هرگز در يک خط تمرکز نکنيد!

آموزش نقاشی مهارت های دستی

اين تمرين:

به شما امکان مي دهد دوباره حرکتي را که قبلا استفاده کرده ايد ايجاد کنيد
دست خود را براي حرکت سريع، اما عمدي تمرين مي کند
قطار “حرکت کوچک و تيز” را ترسيم مي کند
شما را مجبور مي کند راه هايي را براي تکرار غير قابل تحمل پيدا کنيد

تیم آموزشی نمیک

به شما مي آموزد که چگونه به جاي «خط» از نظر “حوزه”

آموزش نقاشی مهارت های دستی

اين روش هميشه کمي خسته کننده خواهد بود، اما سعي کنيد راهي پيدا کنيد که تلاش بيشتري را نسبت به موارد لازم انجام ندهد
6. پر کردن مناطق بسته
بياييد دو تمرين را پيوند دهيم بيضي شکل را بکشيد و سپس آنها را به سرعت پر کنيد. هدف اين است که از خطوط عبور نکنيد، اگر بتوانيد آن را به سرعت انجام دهيد، بسيار مشکل است. شکاف ها را رفع نکنيد، بلکه تمرين را تا زماني که ظاهر نشويد متوقف کنيد.

آموزش نقاشی مهارت های دستی

اين تمرين:

تمرينات “طراحي خط” را افزايش مي دهد
اعتماد شما را در مورد کنترل خط افزايش مي دهد
چند تمرين مختلف را تشکيل مي دهد
دقت شما را براي هر دو نقطه شروع و پايان خط داير مي کند

آموزش نقاشی مهارت های دستی

سخت تر از شما فکر مي کنيد!
7. سطح استرس فشار
براي يک مبتدي کمال گرا براي رفتن بسيار سخت است. به نوعي در آنها يادآوري مي شود که هر خط بايد در يک زمان کامل باشد، بدون اصلاحات. اين تمرين اولين قدم براي شکستن اين “قانون” است. خطوط و برخي از آيکنها را با استفاده از سطوح فشار مختلف طراحي کنيد. آن را تغيير دهيد و برويد و ببينيد آيا مي توانيد آن را به تدريج انجام دهيد. شما حتي مي توانيد از خطوط يک گراديانت بکشيد!

آموزش نقاشی مهارت های دستی

اين تمرين:

به شما آزادي مي دهد!
جنبش عمودي عمودي و نحوه ترکيب آن با جنبش افقي مشترک را به شما مي آموزد
“احساس” از دست گرفتن را تمرين مي کند
مهم ترين آنها همه است

آموزش نقاشی مهارت های دستی

مداد هاي نرمتر (B) سطوح فشار بيشتري نسبت به موارد سخت دارند (H) – آنها را چک کنيد و مورد علاقه خود را پيدا کنيد
8. خطوط را تکرار کنيد
بياييد تمرين قبلي را ادامه دهيم در حال حاضر شما مي خواهيد يک ترفند بسيار مهم را بياموزيد، چيزي که بيشتر مبتديان از آن آگاه نيستند.

يک خط کوتاه با فشار کم را بکشيد. سپس دوباره و دوباره دوباره آن را بکشيد. براي آخرين سکته شما مجاز به استفاده از فشار بالاتر هستيد. همين کار را با خطوط مختلف به سرعت انجام دهيد و نگران نباشيد در صورتي که در ابتدا خيلي خوب نباشد. اين يک تمرين سخت است، اما کار معجزه اي دارد!

آموزش نقاشی مهارت های دستی

اين تمرين:

دقت شما را آموزش مي دهد
به شما کنترل کامل بر خط مي دهد
شما را به سطح بالايي از دقت مي برد
به شما اطمينان مي دهد که چه چيزي مي توانيد بکشيد – خطوط شروع به ظاهر شدن مي کنند، به طوري که در نظر گرفته شده باشند، آنها به سادگي “غيرفعال” نيستند

آموزش نقاشی مهارت های دستی

بيش از حد آهسته نخواهيد رفت و يا هيچ تاثيري نخواهيد داشت
9. شکل “نرم” را بنويسيد
همه اين تمرينات بايد براي اين آخرين آماده شدن باشد. دايره ها يا خطوط طولاني تقريبا غيرممکن است که همه ي نقاشي ها را بدون هيچ گونه ابزار اضافي بکشيم. حقيقت اين است که هنرمندان به ندرت چيزي را با خطوط طولاني قرعه کشي مي کنند – خطوط کوتاه براي کنترل بسيار آسان تر است.

اين را ياد بگيريد و تبديل به اشکال مختلف آزاد کنيد، بلند کردن و تغيير مداد مداد هميشه. آن را به سرعت انجام دهيد و سعي نکنيد دست خود را بيش از حد تحمل کنيد.

آموزش نقاشی مهارت های دستی

اين تمرين:

به شما اجازه مي دهد خلاص شدن از عادت مبتکر ترين محدود کردن
به شما اجازه مي دهد که مسير خط خود را به درستي برنامه ريزي کنيد، به جاي اين که دست خود را انتخاب کنيد
شما را براي مرحله ديگري آماده مي کند

آموزش نقاشی مهارت های دستی

شما مي توانيد با اين تکنيک هر چيزي را قرعه کشي کنيد – براي خودتان ببينيد که چقدر تغيير مي کند
اينجا ما برويم
از اين تمرينات براي تمرين مهارت هاي دستي خود استفاده کنيد. پيشرفتي که آنها به شما ميدهند فقط به عزم و اراده شما بستگي دارد. قبل از رفتن به مرحله بعدي، آنها را تا زماني که بازي مي کنند را انجام دهيد. منظور اين است که در اينجا بسيار مهم است – بدون پايه خوب، همه چيزهايي که بعدا ياد خواهيد گرفت، سخت تر مي شود.

اين ممکن است خسته کننده باشد، اما به ياد داشته باشيد که همه چيز در مورد آن است – شما آموزش حرکت دست خود را که پايه حتي پيچيده ترين نقشه ها است. به نظر مي رسد که شما مواد تشکيل دهنده براي يک دستور العمل جديد، شگفت انگيز را خريداري کنيد. شما مي توانيد بيشتر سرمايه گذاري کنيد و غذاي خوشمزه اي را که دلتان مي خواهد داشته باشيد يا در نهايت نجات پيدا کنيد و نا اميد شويد. هيچ چيز ارزشمند بودن آسان نيست!

آموزش نقاشی مهارت های دستی
آموزش نقاشی مهارت های دستی

به ياد داشته باشيد: تکرار کليد در اينجا است. آنچه که شما آموزش مي دهيد، حافظه عضلاني ناميده مي شود، و مانند حافظه “طبيعي”، تمرين منظم و منظم براي به دست آوردن چيزي براي به دست آوردن بيشتر طول مي کشد. بنابراين آموزش را ادامه دهيد و براي مرحله بعدي تنظيم کنيد – يکي درباره اهداف و دقت.

شما مي توانيد اين تصوير را براي يادآوري سريع تمام تمرينات چاپ کنيد

آ

آموزش نقاشی مرحله 5 تصورات استفاده کنیم

آموزش نقاشی مرحله 4، سبک

آموزش نقاشی مرحله 3 تصورات استفاده کنیم

آموزش نقاشی مرحله دو، دقت

آموزش نقاشی مرحله 1، مهارت های دست

 

گروه آموزشی نمیک

دانشنامه نمیک از تمامی هنردوستان ،اساتید ایران برای پیشرفت ایران عزیزمان در تمامی زمینه ها دعوت به همکاری می نماید شما عزیزان با با دادن نظر و ارسال اطلاعات تکمیلی خود در این زمینه برای پیشرفت کشور عزیزمان در علم و فن آوری میتوانید باعث پیشرفت و تکامل کشور شوید

راهای ارتباط با ما

ایمیل : info@nmik.ir

برای سهولت ارسال نظرات و ارتقاء دانشنامه شما همچنین میتوانید متن و عکسهای خود را در وات ساپ با این شماره :09014465636 ارسال نمایید.

با تشکر تیم نمیک