23/01/2021

نمیک

گروه پژوهشی توسعه فناوری نمیک

کاوازاکی H2r 

نینجا H2

کاوازاکی H2  کاوازاکی اخیراً مدل‌های جدید نینجا H2 مجهز به پیشرانه 998 سی‌سی سوپرشارژردار را...

کاوازاکی H2 

کاوازاکی اخیراً مدل‌های جدید نینجا H2 مجهز به پیشرانه 998 سی‌سی سوپرشارژردار را معرفی کرده است.

در بیانیه خبری منتشر شده درباره این موتورسیکلت گفته شده است:
کاوازاکی موتورسیکلتی ساخته که قادر است پرفورمنسی عالی بدون محدودیت‌های خیابان یا پیست را ارائه کند. سری نینجا H2 اولین موتورسیکلت چهارزمانه و سوپرشارژردار از سازنده‌ای نام‌آشنا است که قدرتی فوق‌العاده دارد.

نینجا H2

نینجا H2 جدید که در تأسیسات خود کاوازاکی تولید می‌شود مهندسی مشترک با مدل H2R برای تولید مدلی داشته که نه تنها برای استفاده از خیابان‌ها منعی ندارد بلکه قادر است هر حریفی را به چالش بکشد. مدل H2 کربن سال پیش به تعداد محدودی تولید شد و با همان مشخصات برای سال 2018 پا به میدان گذاشته است.
این سه موتورسیکلت باورنکردنی بسیاری از قطعات پیشرفته خود را به اشتراک می‌گذارند که شامل پیشرانه 4 سیلندر خطی با حجم 998 سی‌سی، سوپرشارژر، ابعاد کامپکت یک سوپربایک، بدنه‌ای آئرودینامیک، ترمزهای قدرتمند برمبو و… می‌باشد.
نینجا H2R برای مدت زمانی کوتاه و در تیراژی محدود برای بازارهای معینی تولید می‌شود. به منظور به دست آوردن عنوان قدرتمندترین موتورسیکلت سوپرشارژردار تولیدی دنیا، خریداران باید سفارش خود را با پرداخت بیعانه در نمایندگی کاوازاکی تکمیل کنند.
بهای مدل استاندارد H2 از 28 هزار دلار آغاز شده درحالی‌که قیمت مدل کربن برابر با 31 هزار دلار و قیمت مدل کاملاً مجهز H2R برابر با 55 هزار دلار می‌باشد

نینجا H2

مقامات برند ژاپنی کاوازاکی (Kawasaki با تلفظ ژاپنی کاوازاکی) در یک کنفرانس خبری ویژه، مدل‌های جدید سری نینجا H2 را رونمایی کردند. مدل‌های نینجا H2 کاوازاکی سطح جدیدی از هایپر موتورسیکلت‌ها را به‌وجود آورده بودند که حالا در مدل ۲۰۱۹ با سه مدل H2، H2 کربن و نینجا H2R و تجهیز به قدرتمندترین پیشرانه‌ی سوپرشارژ کاوازاکی، عملکردی خارق‌العاده به‌نمایش خواهند گذاشت.

نینجا H2

Kawasaki Ninja H2 2019

از سال ۲۰۱۵ که نینجا H2 عرضه شد، مهندسان کاوازاکی همیشه عملکرد فنی این مدل را با حفظ کارایی آن در جاده بالاتر برده‌اند. مدل ویژه‌ی H2 Carbon به‌عنوان نسخه‌ی جدید و تولید محدود با بدنه‌ی سبک وزن فیبرکربن پس از مدل استاندارد رونمایی شد. مدل‌های جدید سری نینجا H2 بر اساس مدل مخصوص پیست و جذاب H2R تولید خواهند شد. علاوه بر افزایش قدرت نینجا H2 که عنوان قدرتمندترین موتورسیکلت جاده‌ای جهان را کسب می‌کند، جدیدترین ترمزهای خوش ساخت برند برمبو (Brembo)، پنل TFT و نمایشگر رنگی، چراغ‌های LED، چهار حالت نمایش مختلف اطلاعات، تایرهای بریجستون RS11 و اتصال به تلفن همراه هوشمند از تغییرات مدل ۲۰۱۹ این سوپر موتورسیکلت جذاب است. همانند گذشته پیشرانه‌ی ۴ سیلندر خطی ۹۹۸ سی‌سی سوپرشارژ DOHC، فریم سبک وزن، ابعاد کامپکت، بدنه‌ی آیرودینامیک وسیستم تعلیق عقب محور آونگی یک طرفه از ویژگی‌های منحصر به فرد نینجای ژاپنی است.

نینجا H2

دانشنامه نمیک از تمامی هنردوستان ،اساتید ایران برای پیشرفت ایران عزیزمان در تمامی زمینه ها دعوت به همکاری می نماید شما عزیزان با با دادن نظر و ارسال اطلاعات تکمیلی خود در این زمینه برای پیشرفت کشور عزیزمان در علم و فن آوری میتوانید باعث پیشرفت و تکامل کشور شوید

ارسال شده توسط :محمد زارعی

راهای ارتباط با ما

ایمیل : info@nmik.ir

برای سهولت ارسال نظرات و ارتقاء دانشنامه شما همچنین میتوانید متن و عکسهای خود را در وات ساپ با این شماره :09014465636 ارسال نمایید.

با تشکر تیم نمیک